потрібно пам"ятати школярам,
яким так хочеться зимових пригод.
З цією метою у нашому навчальному закладі членами шкільного парламенту було проведено ряд бесід
«Правила безпечної поведінки на час зимових канікул».
потрібно пам"ятати школярам,
яким так хочеться зимових пригод.
З цією метою у нашому навчальному закладі членами шкільного парламенту було проведено ряд бесід
«Правила безпечної поведінки на час зимових канікул».
МАЙСТЕРКЛАС «ВИГОТОВЛЕННЯ ОБЕРЕГУ
«АНГЕЛ-ОХОРОНЕЦЬ »
У
вогнях ялиночка
В новорічний час,
На гілках ялиночки
Тисячі прикрас
До Дня Святого Миколая, на Різдво, до Дня матері, на день народження, а також в день Ангела існує давня традиція – дарувати фігурку ангела - символу охоронця сім’ї, якого наділяють надприродними можливостями і вірять, що він обов'язково принесе щастя в дім. Можна купити таку фігурку в магазині, але ще краще зробити Ангелочка своїми руками! У зроблену вручну річ ми вкладаємо свої душу і тепло, а тому вона завжди буде безцінною.
Сьогодні у приміщенні 6 класу Солянуватської ЗШ І-ІІ ступенів зібралися учні та вчителі, які мали бажання взяти участь у майстеркласі«Виготовлення оберегу «Ангел-охоронець»,
який підготувала і провела вчитель трудового навчання Кархут Галина Миколаївна.
Успіх у навчанні — це єдине джерело внутрішніх сил учня, що народжує енергію для подолання труднощів і бажання вчитися.
Вітаємо переможців !Стиранець Анастасія
отримала Диплом ІІІ ступеня у VII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Осінь 2020) з української мови та Диплом І ступеня за участь у конкурсі "Слово до слова"
Відкритий урок з української мови у 6 класі
24 грудня 2020 року в ЗСШ І-ІІ ст.імені Богдана Цицика села Солянуватки відбулося загальношкільне засіданняВчитель Кархут Галина Миколаївна провела відкритий урок з української мови в 6 класі на тему:
"Систематизація й узагальнення вивченого з теми "Іменник"
На уроці було вдало поєднано різні методи роботи, а цікава мультимедійна презентація продемонструвала підхід вчителя до уроку.
Філолог показала нові педагогічні технології, продемонструвала найрізноманітніші форми роботи, які вона використовує у своїй педагогічній праці з метою розвитку креативності учнів.
Впродовж уроку учні демонстрували глибокі знання з вивченої теми та показали відміннні знання під час експрес – опитування.
У підсумку стало зрозуміло: урок цікавий не тільки учням, бо вони були активні, емоційні, а й учителям, бо останні мимоволі брали в ньому участь.
Свято Миколая – це одне з найочікуваніших свят,свято несподіванок і дарунків для дітей та дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними. Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая.
Окрім Святого Миколая до дітей прийшли в гості янголи та казкові персонажі.
Святий Миколай привітав усіх школярів та вчителів зі святом і вручив солодкі подарунки всім учням школи.
Осінні дні навівають важкі
хвилини роздумів над минулим нашої Батьківщини. Голодомор.
Ця скорботна подія ніколи не буде забута українським народом та людьми світу.
Голодомор 1932–1933 років в Україні – одна з найжахливіших національних трагедій в історії не лише нашої держави, а й усього людства. Це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, занепад культури, рідної мови, традицій. З нагоди цієї події вчитель історії Щерба Р. Б. провела тематичну лінійку пам'яті під назвою
" Свічка плакала в скорботі".
Під час заходу учні нагадали про страшні
сторінки нашої історії, про мільйони людей невинно заморених голодом. Зі сльозами
на очах школярі та вчителі переглянули
відео про Голодомор. І учні, і педагоги вшанували пам’ять загиблих хвилиною
мовчання, запаливши свічку пам’яті.
26 листопада в Солянуватській ЗСШ I-II ст. ім. Б. Цицика у 6 класі було проведено
цікавий урок на тему: «Біблія як історичне джерело»
В ході уроку вчитель історії Руслана Богданівна Щерба приділила увагурозвитку Давньоєврейського царства в історії стародавнього світу, роль Старого Заповіту як основного джерела історії єврейського народу та значення Біблії як історичного джерела і свідоцтва правдивої історії життя народів Стародавнього Сходу.
Педагог продемонструвала шляхи організації ефективної взаємодії вчителя та учнів на уроці з метою підвищення результативності навчання за допомогою таких прийомів як: »Впізнай героя», «Метод асоціації» ,«Хронологічні задачі» ,«Кросворд», «Юний картограф», а також показала практичне застосування проблемного питання в роботі з учнями. Опираючись на біблійні тексти школярі отримали уявлення про найважливіші періоди історії єврейського народу.
Виконуючи ролі туристичних агентів, учні зуміли передати інформацію про переселенням євреїв до цієї країни; виникнення Ізраїлю та Іудеї; особливості правління царів Давида і Соломона в Ізраїльсько-Іудейському царстві .
Урок був пізнавальним завдяки
насиченістю матеріалу, науковістю
викладу, структурованістю, міжпредметними зв’язками та наскрізними лініями.